KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14632151
nr 1463 2151
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 4/5, daterad -03. Bildmått: 30,5x26,5, bladets mått: 53,5x39,5, oramat löst blad
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
måndag 25 april 2022
kl 20:40:53
25 apr